Zafer Matematik Özel DersMatematik dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere matematik dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman matematik öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Matematik özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan matematik özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak matematik dersini en sevilir ders haline getirir.

Zafer Özel Ders matematik öğretmenleri matematik dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca matematik dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse matematik özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi matematik öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Bahçelievler'de Matematik Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Matematik dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Matematik Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Matematik Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Matematik Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Matematik

- 2018 TEOG Matematik

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com