Yenibosna Kimya Özel DersKimya dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere Kimya dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman Kimya öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Kimya özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan Kimya özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak Kimya dersini en sevilir ders haline getirir.

Yenibosna Özel Ders Kimya öğretmenleri Kimya dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca Kimya dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse Kimya özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi Kimya öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Bahçelievler'de Kimya Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Kimya dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Kimya Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Kimya Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Kimya Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Kimya

- 2018 TEOG Kimya

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com