Yenibosna Fizik Özel DersFizik dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere Fizik dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman Fizik öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Fizik özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan Fizik özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak Fizik dersini en sevilir ders haline getirir.

Yenibosna Özel Ders Fizik öğretmenleri Fizik dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca Fizik dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse Fizik özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi Fizik öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Bahçelievler'de Fizik Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Fizik dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Fizik Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Fizik Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Fizik Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Fizik

- 2018 TEOG Fizik

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com