Kocasinan İngilizce Özel Dersİngilizce dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere İngilizce dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman İngilizce öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.İngilizce özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan İngilizce özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak İngilizce dersini en sevilir ders haline getirir.

Kocasinan Özel Ders İngilizce öğretmenleri İngilizce dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca İngilizce dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse İngilizce özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi İngilizce öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Bahçelievler'de İngilizce Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS İngilizce dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS İngilizce Hazırlık Bahçelievler

- TEOG İngilizce Özel Ders Bahçelievler

- Birebir İngilizce Eğitimi Verenler

- 2018 LYS İngilizce

- 2018 TEOG İngilizce

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com