Fevzi Çakmak Geometri Özel DersGeometri dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere Geometri dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman Geometri öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Geometri özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan Geometri özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak Geometri dersini en sevilir ders haline getirir.

Bahçelievler Özel Ders Geometri öğretmenleri Geometri dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca Geometri dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse Geometri özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi Geometri öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Bahçelievler'de Geometri Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Geometri dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Geometri Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Geometri Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Geometri Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Geometri

- 2018 TEOG Geometri

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com