Ataköy Mental AritmetikMental Aritmetikni anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere Mental Aritmetikndeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman Mental Aritmetik öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Mental Aritmetik özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan Mental Aritmetik özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak Mental Aritmetikni en sevilir ders haline getirir.

Ataköy Özel Ders Mental Aritmetik öğretmenleri Mental Aritmetiknde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca Mental Aritmetiknden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse Mental Aritmetik özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi Mental Aritmetik öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Ataköy'de Mental Aritmetik Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Mental Aritmetiki için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Mental Aritmetik Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Mental Aritmetik Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Mental Aritmetik Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Mental Aritmetik

- 2018 TEOG Mental Aritmetik

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com