Ataköy Biyoloji Özel DersBiyoloji dersini anlamakta problem mi yaşıyorsunuz?


Tüm seviyedeki öğrencilere Biyoloji dersindeki konuları öğretmek ve test çözme pratikliği kazandırmak için tecrubeli uzman Biyoloji öğretmeni kadromuzla yardıma hazırız.Biyoloji özel dersini alanında uzmanlaşmış öğretmeninden alan öğrenci kısa süre içerisinde etkisini görmeye başlar. Uzun süreli ve düzenli alınan Biyoloji özel dersi, uzman öğretmenin kalitesiyle sağlam temelleri oluşturarak Biyoloji dersini en sevilir ders haline getirir.

Ataköy Özel Ders Biyoloji öğretmenleri Biyoloji dersinde hedefini tam olarak belirlemiş öğrencilere hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlar.

Ayrıca Biyoloji dersinden çözemediğiniz çok sorunuz birikmişse Biyoloji özel dersi alarak alanlarında uzman öğretmenlerimizin hızlı soru çözüm teknikleriyle tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


Acaba özel dersin etkisi ne kadar yeterli olur?

Sorusuna cevap olarak;

*Öğretmenin alanında uzman olması
*Daha öncesinde birçok öğrenciyle özel ders tecrubesi bulunması
*Konulara hakim olması 
*Derste soruları öğrenciye çözdürmesi
*Ödev verip takibini sağlaması
Taktirinde öğrencinin kısa zamanda ne kadar iyi Biyoloji öğrendiğini ve uygıladığını rahatça gösteren uzman bir öğretmen kadrosu.

Ataköy'de Biyoloji Özel Dersi veriyoruz. Her seviyede , her sınıftan öğrencilerin başarıları için hizmetinizdeyiz. TEOG, LYS, KPSS, DGS Biyoloji dersleri için 0532 690 98 70 No'lu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

- LYS Biyoloji Hazırlık Bahçelievler

- TEOG Biyoloji Özel Ders Bahçelievler

- Birebir Biyoloji Eğitimi Verenler

- 2018 LYS Biyoloji

- 2018 TEOG Biyoloji

Sosyal Medyada Biz

Kısaca Özel Ders

Özel ders, öğrencinin sınıfta dersi veya konuyu anlayamaması ve başarısız olması durumunda yapılan birebir destektir.


İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Bahçelievler ve civarı tüm dersler için özel ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bahçelievler'de özel ders almak isteyen velilerin ilk tercihiyiz.

Adres: Siyavuşpaşa Mah., Barbaros Cad.
Telefon: 0532 690 98 70
WhatsApp0532 690 98 70
E-mail: info@bahcelievlerozelders.com